В Україні криза через зраду Тимошенко?

23 жовтня 20082210

"Наша Україна" в поширеній сьогодні, 23 жовтня, заяві висловила стурбованість щодо поглиблення економічної та політичної кризи в країні і вважає, що всі інститути влади мають вживати адекватних заходів для оздоровлення ситуації, - повідомили ZAXID.NET у прес-службі партії.

"На жаль, дії прем’єр-міністра України, її політичної сили та сформованого виключно з представників БЮТ фінансово-економічного блоку уряду упродовж останніх місяців не лише не сприяли мінімізації наслідків світової кризи, але й посилили економічні проблеми та політичну нестабільність.

Вперте небажання прем’єра здійснювати передбачені коаліційною угодою системні реформи, популістська економічна політика не лише дискредитували українську демократію в очах багатьох людей, але й призвели до небачених темпів інфляції та інших негативних явищ в економіці, які наклалися на наслідки світової кризи.

Натомість БЮТ створив 2 вересня у Верховній Раді прокремлівську більшість із Партією Регіонів та комуністами, і, замість ухвалення вкрай важливих економічних законів, розпочав справжню війну проти Президента Ющенка і "Нашої України".

Ця підступна зрада зруйнувала демократичну коаліцію, паралізувала роботу Верховної Ради і змусила Президента України відповідно до Конституції оголосити дострокові вибори.

Дотепер прем’єр-міністр безвідповідально заявляла, що ніякої економічної кризи в Україні немає і відмовлялася вживати будь-яких заходів для її подолання. В той час, коли стрімко падав український експорт, згорталося будівництво, зупинялися підприємства, БЮТ та його лідерка спрямовували всю енергію на те, щоб утриматися у власних кріслах. Саме тому влаштовувалися безчинства в судах і Центрвиборчкомі, а після відновлення роботи парламенту саме БЮТівці заблокували його трибуну, не даючи можливості прийняти жодного закону.

"Наша Україна" вважає такі дії БЮТ безвідповідальними і покладає на цю політичну силу всю відповідальність за поглиблення політичної й економічної кризи в країні.

Разом з тим, ми переконані, що без подолання політичної кризи неможлива й ефективна боротьба з кризою економічною. А єдиний шлях до розв’язання політичної кризи - дати українському народу можливість обрати новий дієздатний парламент.

"Наша Україна" не сприймає незаконного блокування роботи Верховної Ради, Центвиборчкому та судових органів Блоком Юлії Тимошенко. Такі дії є відверто протиправними і не приносять Україні нічого, крім шкоди.

Позачергові парламентські вибори неминучі, і чим швидше вони відбудуться, тим швидше буде подолано як політичну, так і економічну кризу.

"Наша Україна" підтримує зусилля Президента України, спрямовані на розв’язання політичної та економічної кризи, і закликає до такої ж підтримки всі відповідальні політичні сили", - зазначено у заяві.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук