В Україні ліквідували пункт тимчасового проживання бойовиків «Ісламської держави»

Служба безпеки України (СБУ) спільно з Державною міграційною службою (ДМС) припинили діяльність «перевалочного пункту» для тимчасового перебування членів міжнародної терористичної організації «Ісламська держава».

Як повідомив радник голови СБУ Маркіян Лубківський, спецоперація була проведена в рамках заходів з ліквідації каналу переправлення бойовиків «Ісламської держави» через Україну і Туреччину в сирійсько-іракську зону, а також з цього регіону в країни Європи.

«Отже, 3 червня СБУ спільно з ДМС України виявила черговий «перевалочний пункт», який використовувався для тимчасового перебування членів «Ісламської держави». Під час його відпрацювання встановлено 5 іноземців (двоє громадян РФ, по 1 громадянину Узбекистану, Таджикистану та Казахстану). Вжитими заходами встановлено, що деякі із зазначених іноземців були депортовані в Україну з Туреччини у зв’язку з причетністю до терористичної діяльності і перебували на території нашої держави в порушення встановленого міграційним законодавством порядку. Інші іноземці нещодавно прибули в Україну з країн Європи», – написав Лубківський на своїй сторінці в Фейсбук в четвер.

За його словами, виявлені члени «Ісламської держави» очікували виготовлення членами цієї структури підроблених паспортів для подальшого переправлення через Туреччину до Сирії.

У результаті вжитих заходів трьом іноземцям скорочено терміни перебування в Україні і щодо 2 прийнято рішення про примусове повернення в країну походження.

«У той час, коли левова частка наших сил і коштів спрямовується на протидію російській військовій та інформаційній агресії, знешкодження терористів, виявлення і нейтралізацію диверсантів, боротьбу з провокаторами, СБУ і надалі буде чітко і повною мірою виконувати свої зобов’язання в рамках міжнародного співробітництва з протидії міжнародному тероризму», – процитував Лубківський голову СБУ Валентина Наливайченка.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук