В Україні на 10% зросла кількість нелегалів з Азії та Африки

18 жовтня 20128412
Нелегали

Протягом 2012 року в Україні на 22% зменшилася кількість мігрантів із країн СНД, при цьому кількість нелегальних мігрантів з країн Азії та Африки, насамперед із Сомалі, Афганістану і Еритреї, зросла на 10%.

Про це під час круглого столу повідомив заступник начальника управління Державної прикордонної служби України, полковник Олександр Скігін.

Він також відзначив зменшення на 28% спроб використання потенційними мігрантами нелегальних шляхів в’їзду в Україну у 2012 році. «При чому проведення Євро-2012 підкреслило, що наш прикордонний контроль по своїй ефективності значно покращився як відносно пришвидшення паспортних перевірок, так і ефективності виявлення осіб, яким не бажано бути на території України», - переконаний він.

Представник прикордонної служби також зауважив, що з 2008 року спостерігається зменшення рівня нелегальної транзитної міграції через Україну до країн ЄС.

Зокрема, у 2011 році порівняно з попереднім - на 59%, а за 8 місяців 2012 року – на 18%. «Все це підтверджується прикордонниками суміжних країн», - сказав він.

О.Скігін підсумував, що за останні 4-5 років ефективність протидії нелегальній міграції на державному кордоні значно зросла.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 2

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук