В Україні набув чинності закон про зниження акцизів на вживані автомобілі

В Україні набув чинності закон про зниження акцизів на вживані автомобілі

З понеділка, 1 серпня, набуває чинності закон про зниження ставок акцизного збору на вживані транспортні засоби до 31 грудня 2018 року. Відповідний закон Верховна Рада ухвалила 31 травня, президент підписав 4 липня.

Закон передбачає пільгові умови ввезення автомобілів, що поширюються при ввезенні однією людиною не більше одного автомобіля на рік.

Протягом 365 днів з дня реєстрації транспортного засобу, при ввезенні якого були застосовані зменшені ставки акцизного податку, діє заборона на його відчуження.

Відповідно до закону, зокрема, ставки на старі автомобілі з об’ємом циліндра двигуна внутрішнього згоряння до 1 тис. куб. см ставку акцизу пропонується встановити в розмірі €0,102 за 1 см3 (аналогічно до нових авто), що в 10,7 раза менше від наявної ставки акцизу для таких авто не старше п’яти років (€1,094).

Найбільше зниження ставки акцизного збору передбачено на автомобілі з об’ємом циліндра двигуна 1-1,5 л: їх має бути знижено майже в 22 рази - до €0,063 за 1 см3 об’єму двигуна.

Ставка акцизу для автомобілів з двигуном 1,5-2,2 л знижується в 6,2 раза - до €0,267, з двигуном 2,2-3 л - до € 0,276 (у 8 разів), з двигуном понад 3 л - до €2,209 (в 1,5 раза).

Документом також передбачено зниження ставок акцизного збору на старі легкові автомобілі з дизельними і напівдизельними двигунами.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук