В Україні оголосили набір кандидатів для участі в Антарктичній експедиції

Вперше за багато років для майбутніх полярників немає гендерних обмежень

В Україні оголосили набір кандидатів для участі в Антарктичній експедиції
фото НАЦ
Станція «Академік Вернадський» влітку

В Україні почався набір у 24-ту українську антарктичну експедицію на станцію «Академік Вернадський» на 2019-2020 роки. Для полярної експедиції шукають команду з 12 осіб.

«Йдеться про експедицію, яка вирушить на крижаний континент взимку 2019-го. До цього часу нам треба підібрати та підготувати команду, в яку входитимуть науковці, технічний персонал, лікар та кухар», - розповів очільник Національного антарктичного наукового центру (НАНЦ) Євген Дикий.

«Ми запрошуємо всіх охочих подаватися на конкурс, звісно, попередньо ознайомившись як з загальними вимогами до зимівників, так і з окремими – до кожної позиції», – додав він.

За словам Євгена Дикого, у майбутньому наборі експедиції «вперше за багато років ми не робимо жодних гендерних обмежень щодо можливих учасників експедиції, тож чекаємо документи як від кандидатів, так і від кандидаток».

Прийом документів триватиме до 30 листопада 2018 року.

Зокрема набиратимуть сімох науковців, які проводитимуть на станції дослідження, трьох технічних працівників (дизеліста-електрика, системного механіка та системного адміністратора зв'язку), а також лікаря і кухаря.

Серед вимог до кандидатів: відмінне здоров'я, знання англійської чи іншої іноземної мови, неконфліктність (команда кілька місяців зими житиме у обмеженому просторі) та «готовність до обставин, пов'язаних з довготривалою Антарктичною експедицією (1 рік)».

Перевага надається кандидатам віком до 45 років, утім вікових обмежень формально немає.

Зарплата учасників експедиції становитиме від 25 тис. грн на місяць з надбавками «за виконання особливо важливої роботи та за складність» – коефіцієнт у розмірі 1,7 до посадового окладу.

Детальніше з вимогами до членів експедиції можна ознайомитися на сайті НАНЦ.

Як інформує «ВВС Україна», нині на станції зимують 11 українських полярників, хоча зазвичай до складу експедиції зимівників входить 12 членів.

Раніше повідомляли, що у червні, коли зима в Антарктиді вже почалася, з «Академіка Вернадського» через хворобу змушені були екстрено евакуювати біолога – з тією операцією Україні допомогли американські та чилійські колеги.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук