В Україні органи влади бояться «хмарних» технологій

Заступник голови Адміністрації президента України Дмитро Шимків заявив про факти опору впровадженню хмарних технологій із боку низки міністерств і відомств.

«Є великий супротив серед деяких міністерств та відомств, які намагаються вбити інновацію і розвиток сучасних технологій в державних органах влади. Дехто забув, що саме система ProZorro та відкриті дані збудовані в хмарах і працюють завдяки саме цим технологіям. Країни світу переходять на хмарні технології – але корупціонерам не йметься – вони хочуть купляти сервери, будувати дата-центри, викидати купу коштів, затримувати розробку сучасних технологій», – написав він на своїй сторінці в Facebook у четвер, 9 червня.

Шимків наголосив на необхідності захистити ініціативу щодо закону про хмарні технології.

Водночас заступник міністра економрозвитку і торгівлі Максим Нефьодов написав на сторінці Дмитра Шимківа, що урядовий комітет із питань економічної, фінансової та правової політики, розвитку паливно-енергетичного комплексу, інфраструктури, оборони і правоохоронної діяльності сьогодні підтримав законопроект про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обробки інформації в системах хмарних обчислень.

Крім того, голова парламентського комітету з питань інформатизації та зв’язку Олександр Данченко написав, що Єврокомісія підтримує цей документ із деякими конструктивними зауваженнями.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук