В Україні планують роздати 500 тис. георгіївських стрічок

23 квітня 201214336
Георгіївська стрічка

В Україні стартувала міжнародна героїко-патріотична акція «Георгіївська стрічка-2012», під час якої волонтери роздадуть 500 тис. георгіївських стрічок. Про це повідомив голова Всеукраїнської громадської організації «Загальновійськовий союз України» Олег Калашников.

Він уточнив, що «Загальновійськовий союз України» є партнером міжнародної акції «Георгіївська стрічка», організованої російськими журналістами і студентською громадою Москви, яка проходить вже сьомий рік поспіль, починаючи з 2005-го. За словами О.Калашникова, минулого року за два тижні активісти організації розповсюдили 270 тис. георгіївських стрічок.

«Одразу зніму всі звинувачення наших опонентів, які говорять, що носіння георгіївської стрічки у такому вигляді незаконне. Воно законне, тому що це репліка, яка за стандартами громадянського суспільства демонструє, насамперед, нашу повагу, пошану до великого подвигу наших представників старшого покоління, наших ветеранів. Безумовно, це символ пам`яті, демонстрація того, що людина, яка пов`язала георгіївську стрічку, пам`ятає, пишається і захищає ті історичні ідеали, з якими старше покоління, зламавши хребет німецькому фашизму, забезпечило наше сьогоднішнє життя», - підкреслив голова ВГО.

Він також відзначив, що стрічка має кольори бойових нагород – ордена Святого Георгія і солдатського ордена Слави часів Великої Вітчизняної війни.

Акція триватиме до 17 травня.

За словами О.Калашникова, для розповсюдження стрічок організація підготувала 7 тис. волонтерів. Зокрема, в Києві стрічки можна буде отримати в Парку Слави у вихідні дні (в період проведення акції) з 12.00 до 15.00. Також георгіївські стрічки розсилатимуть поштою тим, хто проживає у віддалених куточках країни, як це робилося у попередні роки. Перші 120 тис. символів вже надійшли до регіональних інформаційних центрів «Загальновійськового союзу України».

За словами О.Калашникова, акцію «Георгіївська стрічка» підтримують близько 70 країн - членів ООН, які розглядають ініціативу як протидію відродженню будь-яких форм нацизму.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 6

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук