В Україні почав роботу перший рибоохоронний патруль

Перший в Україні рибоохоронний патруль розпочав роботу у Київській області 16 червня. Він був створений для забезпечення на українських водоймах ефективної системи контролю над використанням і відтворенням риби та боротьбою з браконьєрством, повідомляє прес-служба Держрибагентства.

Нове відомство підпорядковується центральному органу виконавчої влади у сфері рибного господарства – Держрибагентству України, яке підпорядковується Міністерству аграрної політики.

Перший заступник Голови Держрибагентства Павло Гвозденко повідомив, що до роботи в патрулі було відібрано 45 осіб з 2000 претендентів. Всі рибні патрульні пройшли професійне навчання з іхтіології, гідрології, вогневої підготовки, надання першої медичної допомоги, управління плавзасобами. «В кінці червня патрульних чекає стажування у фахівців з Норвегії, а на початку липня — Литви. Будемо використовувати в роботі патруля кращий досвід європейців», — повідомив голова Держрибагентства Ярема Ковалів.

Він також додав, що рибоохоронний патруль за перший тиждень практичного стажування показав такий результат роботи як попередні органи рибоохорони за місяць.

Середній вік рибного патрульного – 34 роки. В колективі – троє дівчат, восьмеро демобілізованих учасників АТО, семеро колишніх працівників органів рибоохорони, які достойно пройшли всі етапи конкурсу.  Серед патрульних є екологи, іхтіологи, юристи, люди «з бізнесу», колишні правоохоронці. Декілька хлопців нещодавно закінчили навчання і це буде їхнє перше місце роботи.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук