В Україні припинила роботу миттєва лотерея «Космолот»

Продаж лотерейних білетів та прийняття ставок заборонені з 6 липня

Електронні лотереї та мережі гральних залів «Космолот» більше не працюватимуть в країні

«Українська національна лотерея» заявила про припинення розповсюдження державної грошової миттєвої лотереї «Космолот» з 6 липня 2019 року. Про це повідомила прес-служба УНЛ.

Зазначається, що продаж лотерейних білетів (прийняття ставок/сплата участі) лотереї «Космолот» здійснювався до 23:59:59 5 липня 2019 року.

«Усі прийняті оплати за участь в державній грошовій миттєвій лотереї «Космолот» після цієї дати будуть вважатися незаконними та такими, що порушують вимоги законів «Про державні лотереї в Україні» та «Про заборону грального бізнесу в Україні», – йдеться у повідомленні.

Згідно з повідомленням, останнім днем дії посвідчень, виданих підприємством «Українська Національна Лотерея» для розповсюдження державної грошової миттєвої лотереї «Космолот» є 5 липня 2019 року.

«З 6 липня 2019 року припиняються угоди доручення та передоручення на розповсюдження державної грошової миттєвої лотереї "Космолот"», – наголосили в Українській національній лотереї.

З огляду на це в УНЛ просять після 23:59:59 5 липня не здійснювати та не приймати ставок у лотереї як в пунктах розповсюдження, так й в Інтернеті.

Станом на 8 липня гральні заклади «Космолот» продовжували працювати всупереч забороні УНЛ.

Як раніше повідомляв ZAXID.NET, під вивісками «Космолот» у Львові незаконно працюють ігрові автомати Українських державних лотерей.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук