Лотерея «Космолот» продовжує свою роботу всупереч забороні УНЛ

Працівники відповідних гральних закладів кажуть, що нічого не знають про заборону «Космолоту»

Не дивлячись на заборону «Української національної лотереї» (УНЛ), лотерея «Космолот» продовжує свою діяльність. Зокрема, у понеділок, 8 липня, через дві доби після припинення діяльності лотереї, можна було відвідати заклади «Космолот» в Києві та скористатись їхніми послугами, повідомила 9 липня «Економічна правда».

«Наприклад, у приміщенні “Космолоту” на Подолі відчинені навстіж двері, а заклад працює у звичному режимі. На питання журналістки ЕП, чи знає адміністрація філіалу про припинення ліцензії “Космолоту”, співробітник закладу відповів, що вперше про це чує і лотерея працює без змін. В цей час відвідувачі закладу без перешкод користувались послугами “Космолоту”», – сказано в повідомленні.

Такими діями лотерея порушує закон «Про заборону грального бізнесу в Україні». Про відповідальність за подальшу діяльність лотереї раніше зазначала УНЛ.

«Усі прийняті оплати за участь в державній грошовій миттєвій лотереї "КОСМОЛОТ" після 23:59:59 05 липня 2019 року будуть вважатися незаконними та такими, що порушують вимоги ЗУ “Про державні лотереї в Україні” та ЗУ “Про заборону грального бізнесу в Україні”», – йшлося в повідомленні «Української національної лотереї».

За словами співрозмовників «Економічної правди» на ринку лотерей, онлайн-бізнесом «Космолот» керують власники IT-компанії Lucky Labs. Водночас пунктами продажу послуг «Космолоту», які орендують приміщення, керує мережа «БОС».

Компанія Lucky Labs входить до складу «Ем АЙТІ Компані» – групи компаній з виробництва програмного забезпечення.

14 квітня 2016 року IT-компанія Lucky Labs заявила, що вже другий день поспіль в офісах компанії представники Служби безпеки проводили обшуки і вилучали техніку.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук