В Україні розпочалася реєстрація учасників ЗНО

У понеділок, 5 січня, розпочалась реєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО). Реєстрація триватиме до 20 лютого.

Учасникам необхідно відкрити сторінку «Реєстрація -2015» на сайті УЦОЯО, самостійно ввести необхідні дані, роздрукувати та заповнити реєстраційну картку.

«Особи, які не мають змоги зробити це самостійно, можуть звернутися до одного з пунктів реєстрації, адреси яких можна знайти на веб-сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти. Для випускників загальноосвітніх навчальних закладів 2015 року пункти реєстрації працюють за місцем їхнього навчання», – пояснили у відділі інформації та комунікації з громадськістю Українського центру оцінювання якості освіти.

Після реєстрації на сайті майбутній абітурієнт має самостійно надіслати реєстраційні документи до регіонального центру оцінювання якості освіти. Реєстраційні документи випускників загальноосвітніх навчальних закладів 2015 року надсилаються організовано цими закладами. Інформацію про території обслуговування, закріплені за регіональними центрами, та їхні адреси можна знайти на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Зазначимо, зміни до реєстраційних даних можна вносити до 1 квітня, а у разі зміни рівня складності завдань сертифікаційної роботи з української мови і літератури та математики – до 6 березня.

Для зареєстрованих учасників ЗНО, до 10 березня рекомендованим листом будуть надіслані документи, що підтверджують факт реєстрації.

Крім того, для кожного майбутнього абітурієнта після завершення реєстрації на веб-сайті УЦОЯО буде створено інформаційну сторінку, доступ до якої здійснюватиметься за номером Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання та PIN-кодом, зазначеним у ньому.

Зауважимо, в УЦОЯО також працює «гаряча» телефонна лінія - (044) 486-09-62.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук