В Україні ще треба багато зробити для забезпечення свободи слова, - Янукович

23 вересня 20103041

Президент України Віктор Янукович визнає, що в Україні ще багато треба зробити для забезпечення свободи слова. Про це він заявив під час зустрічі з представниками американським політичних та ділових кіл, що відбулася сьогодні у Нью-Йорку під егідою Атлантичної ради США.

"Я неодноразово говорив і ще раз наголошую: прогрес суспільства неможливий без вільного обміну думками, без чесного змагання ідей, без вільного доступу до засобів масової інформації. Буду щирим: в Україні ще треба немало зробити для реального забезпечення свободи слова", - сказав Президент, повідомляє УНІАН.

Він зауважив, що одним із важливих кроків на цьому шляху є "завершення загальнонародного обговорення концепції громадського телебачення".

"Вже найближчим часом у парламент буде подано відповідний законопроект. Він відкриє дорогу принципово іншим засобам масової інформації. Вже їх політику визначатиме громадянське суспільство", - повідомив В.Янукович.

За його словами, він "категорично не згоден, що в Україні згортається свобода слова". На переконання Президента, наявні суперечки у цій сфері, які останнім часом набули широкого розголосу, не пов’язані із діями чинної влади.

"Абсолютно відповідально стверджую: влада жодним чином до них не причетна. Йдеться про конфлікти бізнес-інтересів, про конфлікти між менеджментом та працівниками. Як гарант Конституції, як людина, що прийшла до влади в результаті чесних і прозорих виборів, я запевняю: в Україні свобода слова буде лише поширюватися. Альтернативі цього процесу немає", - запевнив Президент.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук