В Україні склали присягу 68 волонтерів Корпусу миру США

68 американців-добровольців Корпусу миру США склали присягу в Україні у вівторок, 31 травня, повідомив «Інтерфакс-України».

Добровольці зі США, які пройшли тримісячну підготовку на Чернігівщині, відправляться в різні населені пункти західної і центральної України – від Закарпаття до Полтавської області, де будуть працювати за програмами викладання англійської мови як іноземної, розвитку громад та молодіжного розвитку. Термін їх роботи в Україні становить два роки.

Це вже 49-а група, яка працює в Україні, і друга набрана група волонтерів після перерви, пов’язаної з подіями Євромайдану. Попередній випуск відбувся 22 грудня 2015 року, коли присягу прийняли 55 американських волонтерів.

За словами посла США в Україні Джеффрі Пайєтта, зараз загальна кількість добровольців Корпусу миру в Україні становить 150 осіб, ще 100 приїдуть в Україну у вересні.

Зазначимо, корпус миру США в Україні почав працювати у 1992 році, коли президент України Леонід Кравчук і президент США Джордж Буш підписали двосторонню угоду.

Програма Корпусу миру в Україні пропонує розвиток практичного англійської мови, посилення організаційних і управлінських навичок. Волонтерські проекти в українських громадах охоплюють громадянську освіту, заохочення здорового способу життя, профілактику ВІЛ, лідерські тренінги для молоді, семінари з розвитку громад, створення бібліотек та ресурсних центрів, зміцнення потенціалу громадських організацій.

З 1992 року в українських громадах працювали  понад 2 700 добровольців Корпусу миру.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук