В Україні сьогодні відбудуться місцеві вибори у 13 областях

Мешканці 25 населених пунктів обиратимуть сільських голів

СуспільствоАндрій Стець, 11 червня 20173330
В Україні сьогодні відбудуться місцеві вибори у 13 областях
Вибори відбудуться в 25 населених пунктах

В Україні сьогодні, 11 червня, відбудуться позачергові місцеві вибори. Про це свідчать відповідні постанови Верховної Ради №6157-6157-22, 6158.

Сільських голів будуть обирати у Вінницькій, Дніпропетровській, Житомирській, Івано-Франківській, Кіровоградській, Луганській, Львівській, Миколаївській, Одеській, Харківській, Хмельницькій, Чернівецькій та Чернігівській областях.

У Вінницькій області, Ямпільський район, оберуть Гальжбіївського сільського голову.

У Дніпропетровській області будуть обирати Попасненського сільського голову у Новомосковському районі та Саївського сільського голову у П'ятихатському районі.

У Житомирській області, Бердичівському районі оберуть Швайківського сільського голову; у Малинському районі - Головківського сільського голову.

В Івано-Франківській області вибори відбудуться у трьох населених пунктах - Спасі Коломийського району, Межигір’ї Галицького району, Підвербцях Тлумацького району.

Окрім того, мешканці Долинівки Гайворонського району Кіровоградської області оберуть сільського голову, як і мешканці Старобільська та Шпотинська Старобільського району Луганської області.

У Львівській області голосуватимуть за Калинівського сільського голову Яворівського району та Галичанівського сільського голову Городоцького району.

У Миколаївській області вибори відбудуться у Кривій Балці Миколаївського району та у Миколаївці Казанківського району, а в Одеській області - в Радісному Іванівського району.

У Харківській області обиратимуть Донецького селищного голову Балаклійського району.

Хмельницька область готується до місцевих виборів у Кальні, Згарку та Пилипах Деражнянського району, а також у Водичках Хмельницького району.

У Чернівецькій області голосуватимуть за Вороновицького сільського голову Кельменецького району.

У Чернігівській області позачергові вибори відбудуться в однойменному районі - у селах Роїще та Новий Білоус.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук