В Україні стартувала програма пільгового отримання ліків від важких захворювань

Ліки від серцево-судинних захворювань, діабету і астми можна буде отримати безкоштовно або з незначною доплатою

Пільгове отримання ліків можливе лише в аптеках з позначкою "Доступні ліки"

З 1 квітня в Україні стартувала програма «Доступні ліки», в рамках якої пацієнти зможуть безкоштовно або з незначною доплатою отримати медикаменти від серцево-судинних захворювань, діабету ІІ типу та бронхіальної астми.

Для отримання ліків пацієнту необхідно звернутися до лікаря та отримати правильно виписаний рецепт. Після цього необхідно відвідати аптеку з позначкою «Доступні ліки» і там отримати ліки безкоштовно або з частковою доплатою за рецептом.

«Вартість ліків повністю або частково оплачує держава», – наголосили у міністерстві.

В той же час аптекарі раніше попросили МОЗ відтермінувати пільгову роздачу ліків на три місяці, тобто вони вимагали, щоб програма почала діяти з 1 липня, йшлося у листі з проханням про відстрочення, який Аптечна професійна асоціація України (АПАУ) направила на ім'я прем'єр-міністра Володимира Гройсмана та в. о. міністра охорони здоров'я Уляни Супрун. Фармацевти стверджували, що не встигнуть підготуватися до старту до початку квітня.

Таку спробу змінити терміни аптекарі здійснили вже вдруге, адже раніше ліки повинні були з'явитися в аптеках ще з 1 лютого. Але фармацевти попросили перенести початок програми на 1 квітня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук