В Україні стартували перші місцеві вибори до територіальних громад

Вибори охоплять усі області України

У суботу, 9 вересня стартував виборчий процес у 201 об’єднаній територіальній громаді, де 29 жовтня відбудуться вибори голів та місцевих рад. Вибори охоплять усі області України, повідомляє «ОПОРА».

На підготовку та проведення перших виборів у громадах ЦВК затвердила 55 мільйонів 138 тисяч 900 гривень, а також 241 тисячу 100 гривень на виготовлення списків виборців та іменних запрошень.

До 16 вересня районні виборчі комісії мають утворити сільські, селищні, міські виборчі комісії та сформувати їх склад, до 20 вересня територіальні виборчі комісії мають створити округи для проведення виборів.

25 вересня стартує процес висування кандидатів у депутати та на посаду сільського, селищного, міського голови, а до 4 жовтня включно триватиме подання до ТВК документів для реєстрації кандидатів. До 5-го числа комісії прийматимуть рішення про реєстрацію кандидатів.

До 11 жовтня включно територіальні комісії повинні затвердити текст виборчого бюлетеня.

Загалом у перших виборах в 202 громадах 29 жовтня участь зможуть взяти 1 мільйон 360 тисяч осіб, тобто 4% усіх виборців України.

Так, на Львівщині 29 жовтня відбудуться вибори у Миколаївському, Мостиському, Пустомитівському, Самбірському, Сколівському та Сокальському районах.

Своїх представників оберуть Великомостівська, Рудківська, Щирецька, Славська, Воютицька, Солонківська, Підберізцівська, Волицька об’єднані територіальні громади Львівщини.

Інтерактивну мапу виборів від «Українського центру суспільних даних» можна переглянути за посиланням.

Як повідомляв ZAXID.NET, Центральна виборча комісія України призначила на 29 жовтня перші місцеві вибори в 202 об'єднаних територіальних громадах (ОТГ) в усіх областях України. Як зазначається, звгвлом вибори пройдуть у 25 містах, 116 селах і 61 селищі.

За попередніми даними, на цих виборах зможуть проголосувати 1 млн 300 тис. виборців (тобто, близько 4% усіх виборців України).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук