В Україні створено Лігу підтримки жертв сепаратистського терору

Правозахисні організації та колишні в’язні так званих «ДНР» і «ЛНР» створили Лігу підтримки жертв сепаратистського терору.

Про це у вівторок, 5 серпня, було оголошено на круглому столі в Києві, пповідомляє УНІАН.

Співзасновники новоствореної громадської організації заявили, що метою їхньої ініціативи є створення платформи для взаємодії адвокатів, активістів, волонтерів і жертв терору.

«Зібрані факти (порушень прав людини) дають усі підстави говорити про чисельність порушення прав, про бездіяльність державних структур і про необхідність громадськості самостійно захищати свої права», – зауважила член громадської комісії з питань розслідування та попередження порушень прав людини в Україні Катерина Левченко.

У свою чергу експерт інформаційно-аналітичного центру «Логос» Олег Яценко повідомив про 30 звернень від жертв терору до Європейського суду з прав людини: «Зараз надіслано 30 заяв, деяким дали відповідь, що буде розглядатися у терміновому режимі, а деяким відмовили і сказали у загальному режимі».

Крім того, Яценко зазначив, що Ліга планує звернутися до президента України Петра Порошенка щодо «бездіяльності правоохоронних органів», які, за його словами, досі не опитали звільнених з полону «ДНР» та «ЛНР» в’язнів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук