В Україні створили єдину платформу для пошуку волонтерської допомоги

В Україні створили єдину платформу для пошуку волонтерської допомоги
Активісти презентували нову платформу пошуку волонтерської допомоги

Українські волонтери презентували платформу для пошуку волонтерської допомоги volonter.org. Про це інформує «Цензор.НЕТ».

Як розповів засновник проекту Анатолій Мазарчук, новостворена платформа - це перший в Україні інструмент, який повинен допомогти громадським ініціативам знаходити для своїх проектів волонтерів, а волонтерам - допомагати в реалізації проектів.

«Більш ніж два роки тому ми з командою запустили сайт «Герої АТО», на якому систематизували інформацію про поранених бійців, яка була в той час в онлайні. Спілкувалися з великою кількістю волонтерів і зрозуміли, що для побудови горизонтальних зв'язків у волонтерському середовищі і максимально ефективного пошуку допомоги часто не вистачало наявних інструментів. Тоді виникла ідея створити сайт volonter.org, де активісти могли б публікувати власні проекти і залучати волонтерську допомогу, а волонтери - знаходити проекти, в яких зацікавлені», - повідомив він.

За словами автора проекту, користувачі платформи мають можливість визначити свій статус: волонтер, громадська організація чи громадський активіст. Проекти можна вибирати за містом, тематикою, організаціями.

«У кожного з нас народжуються геніальні ідеї. Якісь із них ми можемо реалізувати самостійно, а іноді для того, щоб проект змінив цей світ, нам потрібна допомога. Саме для того, щоб люди з видатними ідеями і задумами знаходили допомогу, а волонтери мали можливість знайти проекти, де їхні вміння чи час будуть корисними, ми створили платформу volonter.org», - резюмує Анатолій Мазарчук.

Як повідомляється, зараз на сайті функціонують 20 категорій для створення і пошуку проектів: допомога армії, захист прав дітей, туризм і так далі. Їхній список буде збільшуватися залежно від запитів волонтерів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук