В Україні створять карту казкових героїв

Культура8 лютого 20110

В Україні почали створювати казкову карту, яка об'єднає всю інформацію про місця народження героїв українського фольклору та сучасних казок.

 

 

Як повідомили ZAXID.NET у прес-службі всеукраїнської мистецької агенції «Традиція», на віртуальній казкової карті будуть вказані місця, де встановлені пам'ятники, проходять свята, присвячені народним героям, а також на карті будуть подані легенди, що підтверджують появу того чи іншого героя в певному місті чи області.

Як повідомила автор проекту створення карти, керівник Всеукраїнської мистецької агенції "Традиція" Марина Применко, серед перших героїв, які потраплять на карту, будуть відомі українські богатирі Кирило Кожум'яка і Котигорошко, коротун Незнайко і навіть Коза-дереза, чиє місце народження, відповідно до карти, приписується Київщині.

За словами авторів проекту "Казкова карта України", вони досягли угоди з колегами з Москви, що створюють російський варіант подібної карти, домовившись обмінюватись інформацією про нових учасників своїх проектів і легендами, знайденими регіональними істориками та краєзнавцями. Ця угода допоможе уникнути появи одних і тих самих героїв на обох картах, а також посилить спільний пошук нових слідів в історіях про казкарів і казки.

Головна мета соціального проекту - популяризація та осучаснення українських казок.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук