В Україні створять єдиний реєстр військовозобов'язаних, - Міноборони

Начальник мобілізаційного відділу мобілізаційного управління Генерального штабу Збройних Сил України полковник Олександр Правдивець повідомив про створення єдиного реєстру військовозобов’язаних. Про це він заявив під час спілкування з журналістами з приводу проведення четвертої хвилі мобілізації, передає прес-служба Міноборони.

За його словами, на першому етапі до цього реєстру потраплятимуть ті, хто ухиляється від мобілізації. У подальшому списки будуть подані до Міністерства внутрішніх справ та Генерального штабу, де будуть проведені відповідні заходи щодо покарання.

Олександр Правдивець поінформував, що зараз у всіх військкоматах країни проводиться робота медичних комісій щодо оцінки стану здоров’я та придатності до військової служби військовозобов’язаних, які отримали повістки.

Між тим, заступник начальника військово-лікарської комісії Міноборони, підполковник медичної служби Роман Шевчук повідомив, що за результатами попередньої хвилі мобілізації зі ста тисяч оглянутих військовозобов’язаних лише половина визнані придатними до військової служби.

Він наголосив, що за результатами медичного огляду відбувається визначення ступеню придатності до військової служби, розподіл по видах і родах військ, де буде мобілізований проходитиме службу. Придатність до військової служби по стану здоров’я регламентується вимогами, розробленими Міністерством охорони здоров’я.

За його словами, за час роботи лікарської комісії поширені як випадки приховування хвороб, так і намагання ухилитися від військової служби через стан здоров’я. При цьому велика увага приділяється психологічному відбору мобілізованих.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук