В Україні усіх хворих на рак грудної залози забезпечать життєво важливим медпрепаратом

МОЗ закупило його за рекордно низькою ціною

В Україні усіх хворих на рак грудної залози забезпечать життєво важливим медпрепаратом
фото умовне
Усіх хворих на рак молочної залози цього року МОЗ обіцяє забезпечити ефективним медпрепаратом

Україна за допомогою Програми розвитку ООН (ПРООН) закупила препарат для лікування раку грудної залози за рекордно низькою ціною. У 2014 році, до початку роботи міжнародних закупівель, ліки з діючою речовиною – трастузумаб – закуповувалися за ціною 490 доларів за флакон, тепер через міжнародні організації вдалося закупити їх за 155 доларів, повідомило 10 липня МОЗ.

Перша партія трастузумабу, 1500 флаконів, уже прибула в Україну і ліки для онкохворих почали поставляти в регіони.

Як твердить МОЗ, упродовж місяця в Україну поставлять ще понад 13 тисяч флаконів трастузумабу. Крім того, найближчим часом планують закупити майже 65 тисяч флаконів цього препарату, аби забезпечити ним усім хворих.

«Якщо раніше держава забезпечувала до 15% пацієнток із раком грудних залоз цим препаратом, то цього року вперше планується покрити заявлену потребу на 100%», - йдеться у повідомленні МОЗ.

Ефективність і якість препарату підтверджується тим, що він схвалений у країнах із Строгим національним регулятивним агентством (SRA). Його закуповують півтора десятка європейських держав, зокрема, Німеччина, Франція, Австрія, Швеція та інші. Україна цей препарат закуповує вперше.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук