В Україні успішно випробували нове ракетне озброєння

У п'ятницю вдень на одному з полігонів України відбувся успішний випробувальний пуск нового ракетного озброєння, повідомив позаштатний радник президента України Юрій Бірюков.

«Щойно був проведений перший пуск нової ракети. Успішний. Точний», – написав він у Facebook, але інших подробиць не повідомив.

Він також прикріпив дві фотографії, на одній з яких секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов спостерігає за перебіігом випробувань, а на другій – момент після запуску ракети. Зокрема, на опублікованому фото зображена розташована на значній відстані пускова установка, імовірно, реактивної системи залпового вогню, і ракетний боєприпас, який злітає під 40-градусним кутом.

Як відомо, 22 березня цього року Турчинов повідомив про успішне випробування ракети українського виробництва. «Ми почали вогневе випробування ракет українського виробництва, Сьогоднішній пуск показав, що наша ракета повністю виконала планові завдання, потрапила точно в заплановану ціль», – сказав тоді він і додав, що розробка нового ракетного озброєння вітчизняного виробництва відбувається в рамках програми відновлення ракетного щита України. Тоді ж він сказав, що це не єдина ракетна програма, над якою працюють українські вчені та оборонна промисловість.

27 квітня президент України Петро Порошенко повідомив про істотні успіхи і досягнення вітчизняного військово-промислового комплексу. За його словами, на завершальній стадії перебувають роботи зі створення сучасних комплексів управління, модернізації систем залпового вогню і інші проекти. «Суттєвим досягненням є успішно проведені в березні цього року перші випробування вітчизняного високоточного снаряда “Вільха”. Це снаряд до реактивної системи залпового вогню “Смерч” і ці успішні випробування дають впевненість у позитивному результаті його розробки», – сказав тоді президент.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук