В Україні відновлюють процес присвоєння зірок готелям

СуспільствоЮрій Братюк, 27 липня 20183660

Кабмінет міністрів України підтримав рішення щодо реалізації Порядку встановлення категорій готелям та іншим об'єктам, які надають послуги з тимчасового проживання.

Про повідомило Міністерство економічного розвитку і торгівлі.

У повідомленні стверджується, що оцінювання готелів відтепер буде проводитися спеціалізованими органами сертифікації, які акредитовані Національним агентством з акредитації.

«Ухвалені зміни дозволять акредитованим органам проводити сертифікацію та оцінку відповідності роботи готелів критеріям щодо якості послуг та сервісу для подальшого присвоєнням категорії від 1 до 5 зірок. Оцінювання готелів на відповідність вимогам державних стандартів відтепер буде проводитися органами сертифікації, які акредитовані Національним агентством з акредитації України», - заявили у відомстві.

На думку керіництва міністерства, наявність сертифікатів у готелів допоможе споживачам краще орієнтуватися при виборі свого розміщення, відтак сприятиме підвищенню добросовісної конкуренції на ринку туристичних послуг та поліпшенню якості туристичного обслуговування споживачів.

Нагадаємо, що процес категоризації готелів та інших об'єктів, призупинений із січня 2018 року в зв'язку з припиненням існування органу сертифікації УкрСЕПРО.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук