В Україні вперше через Інтернет здали в експлуатацію житловий будинок

Власник будівництва оформив документи жодного разу не відвідавши органи державно-архітектурної інспекції

ЕкономікаРоман Ганкевич, 14 травня 20177610
В Україні вперше через Інтернет здали в експлуатацію житловий будинок
фото ДАБІ
Власник будівництва оформив всі документи на здачу архітектурного об'єкта через Інтернет

У селі Великі Гаї Тернопільської області документація на індивідуальний житловий будинок була повністю оформлена через Інтернет. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

«Зустрічайте перший в Україні об’єкт будівництва, введений в експлуатацію повністю онлайн! Це житловий будинок індивідуального будівництва у селі Великі Гаї Тернопільської області. Власник будівництва оформив документи через Інтернет без жодного відвідування органів державно-архітектурної інспекції, без черг та зловживань. Обмежені години прийому в установах теж не стали на заваді - декларація про готовність була подана у 23:30», - написав Гройсман.

За його словами, містобудівна сфера в Україні потребує подальшої дерегуляції. «Ми вже запровадили у березні цього року 6 електронних послуг, що дозволяють як почати так і завершити будівництво об’єктів І-ІІІ категорії складності онлайн. Моя мета, щоб за два роки не менше 50% об’єктів починали будівництво та впроваджувалися в експлуатацію онлайн. Це дуже амбіційний показник, але я впевнений, ми впораємося!», - написав прем'єр.

Нагадаємо, у березні уряд остаточно перейшов на використання електронного документообігу. На думку прем'єра робота з електронними документами заощаджує час і гроші. «Також це підвищує можливості контролю за якістю виконаних рішень. Без електронних технологій працювати в ХХІ столітті неможливо», - заявив тоді Гройсман

До слова, у 2014 році Кабмін заявив про намір запустити електронний уряд в Україні до 2017 року. До того ж часу Кабмін планує прийняти закон про єдину систему електронної взаємодії і повністю відмовитися від паперового документообігу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук