В Україні за місцевими виборами спостерігатимуть 700 представників ОБСЄ

СуспільствоОксана Руда, 3 вересня 20152450

У зв'язку з призначенням Верховною Радою чергових виборів депутатів місцевих рад, сільських, селищних і місцевих голів в Україні, що відбудуться 25 жовтня, українська сторона виступила з ініціативою запросити міжнародні організації для здійснення спостереження за цими виборами. Про це повідомили у Міністерстві закордонних справ України.

У коментарі речника МЗС України Мар'яни Беци, розміщеному на сайті українського зовнішньополітичного відомства 3 вересня, зазначається, що за запрошенням України, Бюро з демократичних інститутів і прав людини (БДІПЛ) ОБСЄ та Конгрес місцевих і регіонах урядів Ради Європи прийняли рішення направити до України ці спостережні місії.

Речниця українського відомства повідомила, що 31 серпня до Києва вже прибула передова група представників БДІПЛ ОБСЄ задля підготовки розгортання спостерігачів ОБСЄ за черговими місцевими виборами.

«Передбачається розгортання 100 довгострокових і 600 короткострокових спостерігачів», – повідомила вона.

Конгрес місцевих і регіональних урядів Ради Європи прийняв рішення сформувати місію спостерігачів, що перебуватиме в Україні з 22 до 26 жовтня цього року.

«Питання направлення до України спостерігачів також обробляється Європейським парламентом», – зазначили в МЗС.

Речниця українського зовнішньополітичного відомства наголосила, що залучення якомога ширшого кола міжнародних спостерігачів для спостереження за виборами є важливим інструментом у їх відповідності міжнародним стандартам і, що українська сторона готова надати всіляке сприяння міжнародним спостерігачам в їхній діяльності.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук