В українських потягах заборонили перевозити багаж важчий від 50 кг

Валізи до 36 кг можна провозити безкоштовно, однак за перевищення цієї норми доведеться платити

Багаж вагою більш ніж 50 кг відтепер не можна провозити в потягах

Міністерство інфраструктури оновило правила перевезення пасажирів, багажу, вантажобагажу та пошти залізничним транспортом України. Відповідний наказ набув чинності 9 квітня, повідомляє ЛІГА: ЗАКОН.

Відтепер пасажир має право перевозити ручний багаж у всіх категоріях вагонів і потягів загальною вагою до 50 кг. Ручний багаж до 36 кг включно можна перевозити безкоштовно, перевищення до 14 кг треба оплачувати згідно з тарифом перевезення багажу. Ручний багаж, загальна вага якого перевищує 50 кг, перевозити заборонено.

Раніше пасажирам дозволяли перевозити додатковий ручний багаж вагою до 50 кг в плацкартному або купейному вагоні після покупки за повну вартість додаткового проїзного документа відповідного вагона. Крім того, додаткову ручну поклажу вагою до 150 кг можна було перевезти в окремому купе з оплатою повної вартості всіх місць в ньому, пише НВ.

Крім того, відтепер в поїздах категорій Інтерсіті і Інтерсіті+ перевезення велосипедів не дозволятимуть за відсутності технічних умов (місць) для їх розташування у вагоні.

Із оновленими правилами перевезень можна ознайомитись за посиланням.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук