В Україні запрацювала система реєстрації бізнесу за один день

ЕкономікаВолодимир Пиріг, 19 жовтня 20153990
В Україні запрацювала система реєстрації бізнесу за один день

В Україні почала працювати система реєстрації бізнесу за один день, повідомляється на сторінці Кабміну у Facebook.

«Віднині, щоб зареєструвати бізнес в Україні, не треба чекати завтра – все можна зробити сьогодні», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 16 жовтня набули чинності накази Міністерства юстиції та Міністерства фінансів про електронний онлайн обмін інформацією між відомствами, згідно з якими фактично прибирається необхідність контакту громадян, які бажають запустити свій бізнес, з чиновниками Державної фіскальної служби (ДФС).

Вперше про підготовку запуску такої системи стало відомо 3 липня. На сьогодні процедура відкриття бізнесу триває один день і складається з таких етапів:

1. Державна реєстрація юридичної особи або фізичної особи-підприємця. Термін – у день надходження документів для проведення державної реєстрації (для юридичних осіб) або не пізніше наступного робочого дня після надходження документів (для фізичних осіб - підприємців).

2. Передача відомостей з ЄДР про проведення реєстраційних дій в контролюючі органи. Термін – у день проведення реєстраційної дії.

3. Взяття на облік юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців в органах ДФС як платників податків та платників єдиного внеску. Термін – в день отримання відомостей з ЄДР.

4. Передача в ЄДР даних про взяття на облік юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців в органах ДФС, реєстраційний номер платника єдиного внеску, клас професійного ризику виробництва платника єдиного внеску за основним видом його економічної діяльності. Термін – в день отримання відомостей з ЄДР.

5. Видача (направлення поштовим відправленням з описом вкладення) державним реєстратором юридичній особі або фізичній особі - підприємцю виписки з ЄДР, яка містить інформацію про державну реєстрацію та взяття на облік в органах ДФС. Термін – протягом 24 годин, крім вихідних та святкових днів, після отримання державним реєстратором від органів ДФС і статистики даних про взяття на облік.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук