В Україні запустили ще одну соцмережу

СуспільствоІ.Р., 6 вересня 201722038
В Україні запустили ще одну соцмережу
Стартова сторінка соцмережі Woolik

Запустилась ще одна українська соціальна мережа – Woolik, яка, за заявами розробників, є «національним продуктом світової якості». При цьому соцмережа має національний домен Колумбії, а її запуск збігся в часі із закриттям іншої української соцмережі.

«Україна і українці давно заслуговують на власну національну соціальну мережу, яка не буде ні в чому поступатися кращим іноземним аналогам. Ми, спільнота українських ентузіастів, вирішили виправити цю несправедливість і розробили якісний національний продукт. Розробка нашої соціальної мережі зайняла більше півроку. Ми намагалися реалізувати весь функціонал найкращих світових аналогів, щоб надати його нашим користувачем відразу зі старту проекту», – мовиться в релізі розробників, оприлюдненому виданням «Ліга».

Основною мовою соцмережі є українська, проте доступні також англійська та російська версії, а в подальшому планують запустити польську і німецьку.

«Woolik – це національний продукт, але національний продукт світового рівня і якості. Дизайн розробляв відомий ізраїльський дизайнер, який працював з компаніями міжнародного рівня від Apple до Google. Тому Woolik виглядає чудово і дуже сучасно», – запевняють розробники.

Своїх імен розробники не називають, однак зазначають, що офіс компанії розташований у Києві. Розробники не пояснюють, чому соцмережа має національний домен Колумбії *.со. Крім того, журналісти профільного видання «Телекритика» припускають, що нова соцмережа не зможе гарантувати користувачам безпеку їхніх профілів.

Цікаво також, що запуск Woolik збігся із закриттям іншої української соцмережі Ukrainians.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук