В Україні затвердили символіку Служби зовнішньої розвідки

Емблемою зовнішньої розвідки став рівносторонній золотий лілейний хрест з гербом України в центрі

В Україні затвердили символіку Служби зовнішньої розвідки
Прапор зовнішньої розвідки

Президент Петро Порошенко затвердив емблему Служби зовнішньої розвідки (СЗР) у вигляді золотого лілейного хреста, а також порядок її використання. Про це йдеться в указі президента №27 від 1 лютого, що розміщений на офіційному порталі голови держави.

Емблемою зовнішньої розвідки став рівносторонній золотий лілейний хрест, поверх якого в центрі розташований малий Державний герб України.

«Емблема зображується на прапорі Служби зовнішньої розвідки України ... і може відтворюватися на адміністративних будівлях та спорудах Служби зовнішньої розвідки України, в службових кабінетах, залах засідань, на відомчі заохочувальні відзнаки Служби зовнішньої розвідки, знаки розрізнення на форменому одязі військовослужбовців», – йдеться в указі.

Також затверджений прапор зовнішньої розвідки, який є прямокутним полотнищем графітово-сірого кольору з емблемою СЗР в центрі.

Під емблемою півколом розміщено золоту девізну стрічку з чорними буквами девізу «Оmnia vincit veritas» – у перекладі з латини «Істина перемагає все».

До слова, у грудні 2017 року нову символіку і прапор, замість подібної до радянської, отримала Генеральна прокуратура. Емблемою відомства стало коло темно-синього кольору, в центрі якого зображення срібного меча періоду княжої доби вістрям донизу. Меч розташований на золотих терезах. У центрі емблеми – малий Державний Герб України, що обрамлений двома золотими дубовими гілками.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук