Українська компанія знімає серіал з російськими акторами в головних ролях для каналу «Україна»

КультураК.С., 3 вересня8800
Українська компанія знімає серіал з російськими акторами в головних ролях для каналу «Україна»
Аліна Ланіна нещодавно завершила роботу у російському фільмі «Захисники», який знімався в анексованому Криму

Компанія Star Media знімає серіал «Мавки» для каналу «Україна» з російськими акторами в головних ролях. Прем'єра 16-серійного детективу запланована на 2020 рік, повідомляє «Детектор медіа».

За сюжетом, до невеликого містечка Мавки зі столиці приїжджає дівчина Кіра Задорожна на стажування в правоохоронних органах та потрапляє під керівництво Олега Кравченка, який очолює місцевий відділ поліції. Разом їм доводиться провести цілий ряд важких розслідувань.

За словами режисера Валерія Ібрагімова, вигадане містечко Мавки, яке знаходиться «десь на пострадянському просторі», є одним із центральних персонажів фільму.

Головні ролі виконають російські актори Андрій Чадов і Аліна Ланіна.

Аліна Ланіна нещодавно завершила роботу у російському фільмі «Захисники», який знімався в анексованому Криму. Андрій Чадов є лауреатом премії ФСБ. Актор у численних інтерв’ю декларував, що не цікавиться політикою. А от його молодший брат Олексій був довіреною особою президента РФ Володимира Путіна та неодноразово відвідував Крим, порушуючи українське законодавство.

Продюсерами серіалу виступили Влад Ряшин, Олексій Терентьєв, Вікторія Корогод, Ірина Черняк, Наталія Стрибук.

Star Media є російсько-українською компанією, а серед її проектів, наприклад, серіал «За законами військового часу» про СМЕРШ, а також серіал «СМЕРШ», продюсером якого є, поруч із Ряшиним, автор пропагандистського фільму «Крим» Алєксєй Піманов.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук