В українських школах поглиблено вивчатимуть історію Голодомору

СуспільствоЮрій Братюк, 3 серпня 20183640
В українських школах поглиблено вивчатимуть історію Голодомору
фото МОН
Міністр освіти Лілія Гриневич та директор Нацмузею Олеся Стасюк підписують меморандум про співпрацю

Міністерство освіти і науки України і Національний музей «Меморіал жертв Голодомору» підписали меморандум, який передбачає впровадження у програму шкіл докладне вивчення історії Голодомору 1932-1933 років.

У прес-службі МОН розповіли, що метою співпраці з «Меморіалом жертв Голодомору» є вивчення, популяризація та впровадження в освітній процес шкіл широкого вивчення історії Голодомору 1932-1933 років.

«Для нас надзвичайно важливо налагодити позитивну партнерську співпрацю зі школами. Бо зараз ми спостерігаємо, що вчителі певною мірою бояться говорити на цю тему, вважають її надто травмуючою, хоча, безумовно, все залежить від підходів. Наш музей теж здається надто страшним місцем, хоча більшість жодного разу там не була. Ми маємо налагодити довіру та партнерство, щоб почати чесно та відкрито говорити на таку складну тему», – розповіла директор Нацмузею Олеся Стасюк.

Підписаний меморандум передбачає створення науково-методичної бази для шкіл та партнерство у сфері підвищення предметної компетентності адміністрацій закладів загальної середньої освіти.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук