В Україну повернуться міжнародні змагання з фігурного катання

СпортК.С., 21 квітня 20160
В Україну повернуться міжнародні змагання з фігурного катання
фото ISU
Українські танцюристи Олександра Назарова та Максим Нікітін

Керівництво Української Федерації фігурного катання домоглося від Міжнародної Федерації проведення в Україні міжнародних змагань з фігурного катання. Зокрема, в листопаді у Києві відбудеться Ukrainian Open-2016.

Турнір проводився у 2013 році, але через складну ситуацію на сході України він не зміг закріпитись у календарі змагань ISU. 

У новому сезоні у серії Challenger відбудеться десять змагань. Сьомий з етапів планують провести саме у київському Палаці спорту, повідомив сайт Української Федерації фігурного катання.

Серію турнірів з фігурного катання ISU Challenger Series заснував Міжнародний союз ковзанярів (ISU) у 2014 році. Це традиційні міжнародні турніри, які отримали статус турнірів ISU і були об'єднані в єдину серію. Основним завданням цього нововведення є можливість для спортсменів, які не потрапили до числа учасників серії Гран-прі, мати більш високі позиції у рейтингу рамках ISU, так як раніше Союз підтримував тільки обмежене коло фігуристів. Спортсмени, які з різних причин не потрапляють на чемпіонати Європи, Чотирьох континентів та світу, практично не мали реальної можливості змагатися на високому рівні і потрапити на престижні змагання.

До організаторів турнірів ставлять більш високі вимоги щодо складу суддівських бригад, а також щодо кількості учасників змагань. Кількість очок, які спортсмени можуть отримати у цих змаганнях, збільшили. Окрім очок ISU гарантує призерам призові виплати і вносить переможців до альтернативних учасників серії Гран-прі поточного сезону.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук