В УКУ безкоштовно проводитимуть реабілітацію для бійців АТО

СуспільствоОрися Шиян, 16 вересня 20163550
В УКУ безкоштовно проводитимуть реабілітацію для бійців АТО
фото УКУ

Школа реабілітаційної медицини УКУ відкриває соціальний проект «Простір можливостей», у рамках якого фізичні терапевти з міжнародним досвідом надаватимуть безкоштовну реабілітаційну допомогу військовослужбовцям, сім’ям військових, переселенцям та волонтерам.

У цьому проекті надаватимуть послуги з реабілітаційної медицини, психологічну допомогу. Тут створюється модель міждисциплінарної співпраці фахівців, ідея якої у наданні перехресної допомоги. З клієнтом працюватимуть кілька спеціалістів – фізичний терапевт, ерготерапевт, психолог, повідомляє прес-служба УКУ.

«В Україні треба переходити з радянського на західний тип реабілітаційної медицини. У пострадянському середовищі лікарів та існуючих реабілітологів дуже важко сприймається сама ідея мультидисциплінарної команди і це проблема. Ми, фізичні терапевти, шукаємо середовище, де для нас є повітря. ШРМ стала таким місцем, де, відчуваю, ми зможемо працювати командою», ― зазначила ерготерапевт Олександра Рягузова.

Заняття проводитимуться індивідуально або в групі до 4 осіб. Тривалість курсу 12 занять протягом місяця, за необхідності можливе повторення курсу. Робочі дні – понеділок, середа, п’ятниця з 9:00 до 14:00.

У проекті зможуть взяти участь постраждалі з порушеннями функції кінцівок, м’язового тонусу, постави і ходи, координації рухів, з больовими симптомами в хребті. Для них розробляють певний комплекс вправ з поетапністю, які можна пропрацювати як на базі центру, так і вдома.

«Реабілітація – це завдання, яке виконується за активною участю клієнта, в плануванні та реалізації якого приймає участь фізичний терапевт», – пояснює академічний директор ШРМ Володимир Голик.

«Простір можливостей» стане першим проектом Реабілітаційного центру Школи реабілітаційної медицини УКУ, який діятиме на базі спортивного залу Колегіуму УКУ.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук