В УКУ відкривають магістерську програму з прав людини

Програму запустять вже у вересні

В УКУ відкривають магістерську програму з прав людини

В Українському католицькому університеті (УКУ) на базі кафедри теорії права та прав людини відкриють магістерську програму з прав людини «UCU Human Rights Program», яка готуватиме висококваліфікованих спеціалістів у сфері захисту прав людини на національному, європейському та міжнародному рівнях.

Зокрема, планують готувати фахівців-практиків у сфері захисту прав людини з необхідними знаннями та ціннісними стандартами й одночасним переосмисленням концепції прав людини крізь призму соціальної доктрини Католицької церкви. Програму планують запустити у вересні цього року, передає прес-служба Львівської міськради.

Потенційні абітурієнти – це випускники бакалаврату і магістратури з права, міжнародного права та правоохоронної діяльності. Після закінчення магістерської програми випускники зможуть працювати у сфері приватної юридичної практики, офіційних інституціях та неурядовому секторі на національному, європейському та міжнародному рівнях.

За словами керівника програми Оксани Головко-Гавришевої, магістерська програма формуватиме нове покоління українських правників, які зможуть ефективно захищати правіта свободи у щоденній роботі.

Студенти пройдуть шеститижневе професійне стажування в юридичних компаніях, офіційних інституціях та неурядових організаціях в Україні та закордоном. Також кафедра планує організовувати ознайомчі візити студентів до міжнародних органів та організацій із прав людини в Женеві і Страсбурзі.

Стратегічним партнером має стати Асоціація правників України. В майбутньому планується заснування спільної магістерської програми з прав людини з одним з європейських чи американських університетів.

Навчання триватиме 1 рік 6 місяців (3 семестри), мова викладання – українська й англійська (майже 50% курсів викладатимуть англійською).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук