Український католицький університет запроваджує нову бакалаврську програму

УКУ навчатиме на істориків, філологів та культурологів

Український католицький університет  запроваджує нову бакалаврську програму
Декан гуманітарного факультету УКУ Ігор Скочиляс

Український католицький університет запровадить з вересня 2016 року нову бакалаврську програму Artes Liberales, після завершення якої випускники отримають дипломи за спеціальностями «Історія», «Філологія» або «Культурологія». Про це повідомили у прес-службі університету.

«Ми пропонуємо три напрями для вступника у рамках програми Artes Liberales – історію, філологію та культурологію. Абітурієнт подає документи лише на один. Впродовж першого року навчання студент має можливість відвідувати заняття та слухати лекції, які читають на інших двох напрямах. І особливістю системи освіти за принципом Artes Liberales є те, що студент може змінити напрям (в межах запропонованих) після першого курсу. Наприклад, якщо ви обрали культурогію, але за рік зрозуміли, що вам цікавіша історія, то продовжуєте вивчати вже історію», – розповів про програму декан гуманітарного факультету УКУ Ігор Скочиляс.

Серед особливостей програми Artes Liberales в УКУ: індивідуальні траєкторії навчання; зменшене аудиторне навантаження; інтенсивне вивчення класичних та іноземних мов; можливість обирати курси з-поза професійної програми; можливість обирати професійну спеціалізацію протягом другого року навчання.

Ігор Скочиляс уточнив, що програма Artes Liberales не є простою і розрахована на вступника, який готовий працювати.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук