УКУ збудує ще один гуртожиток біля Стрийського парку

СуспільствоІрина Скіць, 22 лютого 201616470
УКУ збудує ще один гуртожиток біля Стрийського парку
фото УКУ
Університетське містечко УКУ розшириться

Виконавчий комітет затвердив розроблення детального плану території між вулицями Стрийська – Козельницької – Франка – Проектована. На цій ділянці мають збудувати ще один гуртожиток для студентів Українського католицького університету, утворивши студмістечко.

План Університетського містечка УКУ. Білим кольором позначені будівлі, які ще не збудовані.  Цифрами позначені: 1. Церква (2016); 2. Бібліотека імені Андрея Шептицького (2017); 3. Студентський колегіум (2012); 4. Багатофункційний академічний корпус (2013); 5. Академічні корпуси; 6. Конференц-хол; 7. Адміністративний корпус; 8. Академічний корпус; 9. Музей; 10. Студентський колегіум.

Як розповів ZAXID.NET головний архітектор Львова Юліан Чаплінський, виконком затвердив зміни розташування «червоних ліній» - позначки на генплані міста, які означають землі, призначені для прокладки інженерних і транспортних комунікацій. Він пояснив, що раніше вони знаходились, на місці планованого будівництва гуртожитку. Тож виникла потреба перенести «червоні лінії» в зв’язку з новою забудовою.

Керівник відділу інформації УКУ Марія Чубата розповіла ZAXID.NET, що наразі УКУ розглядає лише попередні пропозиції із будівництва гуртожитку, тому точної поверховості колегіуму назвати не можуть. За її словами, УКУ вже оголосив конкурс на розроблення проекту будівництва гуртожитку. Тож невдовзі конкурсна комісія обере найкращий із проектів.

«Весь цей рік ми будемо розглядати допроектні пропозиції, визначати зовнішній вигляд колегіуму, його потенційну поверховість та інфраструктуру. До кінця цього року ні про яке будівництво точно не йтиметься», - зауважив керівник відділу і програм проектів УКУ Андрій Боровець.

Місце, де збудують новий гуртожиток УКУ

Скоріш за все, новий гуртожиток буде подібним до вже існуючого із орієнтовною площею забудови 6000-7000 кв.м. Вже побудований гуртожиток УКУ має п’ять поверхів. На першому розташований центр підтримки людей із особливими потребами «ЕМАУС», на другому-четвертому поверсі живуть студенти, а на п’ятому – знаходяться гостьові кімнати.

Наразі на вулиці Козельницькій є студмістечко УКУ. Там вже розташований один колегіум для студентів, академічний корпус, де знаходяться деканати, «Львівська бізнес-школа» та трапезна. У вересні відбудеться урочисте освячення церкви святої Софії, яка будується на території студмістечка. Також там невдовзі добудують центр імені митрополита Андрея Шептицького, де знаходитиметься студентська бібліотека, частково адміністрація університету, конференц-зали та громадський простір.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук