В УПЦ КП заперечили смерть монахині, що врятувала Філарета від замаху

Померла монахиня мала таке ж ім'я й такі ж обов’язки, як і монахиня, яка постраждала під час замаху на Філарета

Монахиня Варвара померла на 91-му році життя

У ЗМІ з'явилася інформація, що монахиня Варвара, яка перешкодила вчиненню замаху на главу Української православної церкви Київського патріархату Філарета, померла на 91 році життя. Інформація з'явилася з посиланням на повідомлення прес-секретаря УПЦ КП Євстратія Зорі, в якому, між тим, про замах не йшлося. Однак пізніше він уточнив, що померла монахиня не рятувала Філарета від замаху, просто в них однакові імена.

В своєму уточненні речник звернув увагу, що померла колишній економ Патріархії ігуменя Варвара (Бороніна) та нинішній економ монахиня Варвара, яка 25 травня цього року постраждала внаслідок нападу на неї колишнього єпископа Севастіана – це не одна й та сама особа. Прес-секретар УПЦ КП наголосив, що новопреставлена ігуменя Варвара і монахиня Варвара - це дві різні людини, хоча й носять однакове ім'я та одна раніше, а інша зараз виконують один і той самий послух – економа Патріархії.

Він зазначив, що монахиня померла після тривалої важкої хвороби вранці в неділю, 29 липня.

Нагадаємо, саме монахиня Варвара перешкодила скоїти замах на главу УПЦ КП Філарета, який готував заштатний єпископ УПЦ Київського патріархату Севастьян зі своїм сином. Вони намагалися прорватися до резиденції Філарета, коли він вечеряв. Монахиня почула, що хтось пройшов по коридору, і вийшла з кухні, після чого заштатний єпископ напав на неї, бризнувши жінці в обличчя сльозогіним газом.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук