В уряді заявили, що до кінця року середня зарплата може сягнути ₴10 тис.

ЕкономікаРоман Ганкевич, 11 травня 20184990
В уряді заявили, що до кінця року середня зарплата може сягнути ₴10 тис.
фото DT.ua
Середня зарплата до кінця року може сягнути ₴10 тис.

У Кабінеті міністрів України розраховують, що середня заробітна плата до кінця року може сягнути 10 тис. грн. Про це розповів міністр Кабінету міністрів України Олександр Саєнко, повідомляє прес-служба уряду.

«Підвищення реальних доходів населення є одним з головних пріоритетів нашого уряду. Ми розраховуємо, що середня заробітна плата до кінця року може сягнути 10 тисяч гривень», - заявив він.

Міністр наголосив, що підвищення мінімальної заробітної плати вдвічі - важливий крок для детінізації економіки. З іншого боку, підвищення мінімальної зарплати має відповідати рівню зростання економіки, щоб це не було навантаженням для малого бізнесу.

«Ми досягли зростання на 2,5% ВВП минулого року, і пріоритетом номер один цьогоріч залишається зростання економіки. Прем'єр-міністром поставлена мета – 5-7% зростання ВВП – та запропоновано низку конкретних ініціатив для її досягнення. Над їх втіленням ми і працюємо», - сказав Олександр Саєнко.

Водночас він зауважив, що уряд є партнером легального бізнесу та важливо співставляти розмір мінімальної зарплати з можливістю бізнесу її платити. «Зростання мінімальної заробітної плати має корелювати з ростом економіки та продуктивності праці. Тут важливим фактором є, в тому числі, запровадження нових технологій та інновацій. Така задача поставлена перед нещодавно створеною Радою інновацій», - додав Саєнко.

Щодо встановлення рівня мінімальної зарплатні міністр покладається на Міністерство фінансів та Міністерство соціальної політики: «Ми в першу чергу зацікавлені в збільшенні зарплат, але повинні розуміти, як це вплине на макроекономічну ситуацію. Якщо буде мінімальна можливість рухатись далі, ми нею скористаємось», - підсумував міністр.

Нагадаємо, що у грудні 2017 року середня зарплата штатного працівника становила 8777 грн, що на 35,5% більше, ніж у грудні 2016 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук