Валерія Лутковська зустрілася із членами Міжнародної дорадчої групи при Раді Європи

В Україні розпочала роботу Міжнародна дорадча група (МДГ), створена за розпорядженням Генерального секретаря Ради Європи з метою нагляду за дотриманням усіх вимог Європейської Конвенції про права людини та практики Європейського суду з прав людини під час розслідування випадків насильницьких дій, які мали місце в Україні, починаючи з 30 листопада 2013 року.

Про це ZAXID.NET повідомили в управлінні комунікативної політики та зв'язків із громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

«До складу МДГ, яку очолює колишній голова Європейського суду з прав людини сер Ніколас Братца, входять також колишній суддя Європейського суду з прав людини Володимир Буткевич і депутат Харківської обласної ради, колишній прокурор Олег Анпілогов», - йдеться у повідомленні.

За словами прес-секретаря омбудсмена, члени МДГ першу зустріч провели із Валерією Лутковською, оскільки саме доповідь Уповноваженого з прав людини була першим офіційним документом, який ліг в основу міжнародного розслідування порушень прав людини під час подій на Майдані Незалежності.

Вивчивши викладені у доповіді факти та рекомендації, члени дорадчої групи констатували, що, на жаль, багато надважливих рекомендацій Уповноваженого, зокрема щодо запровадження персональної ідентифікації працівників спецпідрозділів міліції, залишаються нереалізованими.

Валерія Лутковська, в свою чергу, надала членам МДГ детальні відповіді на запитання щодо порушень прав людини під час подій в Україні в період з листопада 2013 року по лютий 2014 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук