Вартість українського бейбі-боксу становить 3377,8 грн

У вартість входить сама коробка, її вміст, послуги з її упакування, пломбування та транспортуванні до складу отримання

СуспільствоАндрій Стець, 16 жовтня 20183950
Вартість українського бейбі-боксу становить 3377,8 грн
Бейбі-бокс має отримати кожна родина, в якій з 1 вересня 2018 року народяться діти

Вартість українського бейбі-боксу, який з осені 2018 року видають новонародженим дітям, склала 3377,8 грн. Про це на прес-конференції у вівторок, 16 жовтня, розповів директор офісу UNOPS (Управління ООН з обслуговування проектів) Андрій Буряковський, пише УНН.

«Вдалося законтрактувати ці постачання за ціною 3,377 грн 80 копійок за одну коробку. У цю вартість входить, перш за все, сама коробка, її вміст, послуги з її упакування, пломбування та транспортуванні до складу отримання», - зазначив він.

Спочатку передбачалося, що коробка з речами для новонароджених коштуватиме 5 тисяч гривень, тому вдалося заощадити понад 180 млн гривень. Їх спрямують на дозакупку бейбі-боксу на початок 2019 року.

Основний постачальник компонентів для пакету - компанія «ТК-Домашній текстиль». З цим підприємством було укладено контракт на постачання після конкурсного відбору серед 6 компаній.

Потреба країни в таких бейбі-боксу на період вересень-грудень 2018 року становить 114,788 тис. штук.

Зауважимо, що «пакет малюка» є безповоротною адресною соціальною допомогою і буде видаватися по одному на кожну дитину, а отримати його зможуть мати, батько, родичі або патронатний вихователь новонародженого. У нього входять 25 найменувань необхідних для новонародженого речей.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук