Ватажок бойовиків Плотницький назвав «ЛНР» банановою республікою

Ватажок бойовиків Плотницький назвав «ЛНР» банановою республікою
Ватажок луганських бойовиків Ігор Плотницький

Ватажок луганських бойовиків Ігор Плотницький назвав «ЛНР» банановою республікою і поскаржився, що інвестицій не очікується. Про це свідчить відеозапис засідання «міністрів ЛНР» за 8 квітня.

Під час засідання так званої «ради міністрів ЛНР» псевдочиновники намагалися представити стратегію економічного розвитку на 2016 рік.

Так звана «в. о. міністра економічного розвитку і торгівлі ЛНР» Олена Костенко намагалася представити «стратегію економічного розвитку для регіону», а також механізм ціноутворень. Вона зазначила, що всі розрахунки бралися за довоєнний час і потрібно, щоб теперішні показники вийшли хоча б на рівень українських показників за 2013 рік. Пораду Плотницького формувати економіку, спираючись на 2014 чи 2015 роки, «чиновниця» назвала нелогічною, тому що, за її словами, «брати за базу рік, коли зупинялися підприємства, неправильно.

«Виходить, що у республіці не існує ні малого, ні середнього бізнесу. У нас зустріч з представниками на наступному тижні. Тобто ви цього взагалі не враховуєте..

А реалізація наших бюджетних програм. Яким чином це враховано? Інвестиційного розвитку у нас взагалі нема. Тобто ми настільки бананова республіка, що до нас сюди й рубля ніхто не привезе, інвестицій не буде», – сказав Плотницький.

Зазначимо, за даними українських розвідників, на початку квітня в «ДНР» та «ЛНР» з бюджету РФ надійшло близько 800 млн рос. рублів. З них 775 млн рублів призначені на утримання тієї частини адміністративного апарату та силових структур «ДНР» та «ЛНР», де службу за контрактами з російською окупаційною владою проходять переважно місцеві жителі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук