Ватикан відмежувався від секти Догнала

Марта Кривецька, 29 березня 201228980
Ватикан відмежувався від секти Догнала
фото ZAXID.NET
Архієпископ Львівський Ігор Возьняк

Архієпископ Львівський Ігор Возьняк на прес-конференції 29 березня оприлюднив офіційну заяву ватиканської Конгрегації у справах віровчення, згідно з якою Святий Престол католицької церкви повністю відмежовується від секти Догнала відомої як «Підгорецькі отці».

«Конгрегація формально заявляє, що не визнає дійсності їхніх єпископських свячень, і свячень, які від яких походять», – йдеться в документі зачитаному Ігорем Возьняком.

Окрім того, в заяві Конгрегації наголошується, що представників «Підгорецьких отців» було екскомуніковано ще 10 вересня 2010 року і відтак група, є по суті поза церковним причастям. Ватикан закликав вірних не приєднуватися до секти Догнала.

Присутній на прес-конференції отець Сергій Ковальчук наголосив, що конгрегація у справах віровчення здійснює нагляд над православністю католицької церкви і діє від Папи Римського.

Також за словами священика, Конгрегація чітко виступила проти використання «Підгорецькими отцями» назви «греко-католицька», оскільки свячення цієї організації є не дійсними.

«Це - перебрані в священицькі ризи особи, які вводять в оману вірних», – наголосив отець Сергій Ковальчук.

Зазначимо, що на прес-конференції був присутній і представники «Підгорецьких отців» Василь Кирилич, який після завершення офіційної частини заявив, що все, що звучало на прес-конференції, є дезінформацією.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук