Ватикан виступив проти права людини на вибір ґендерної ідентичності

Католицька церква назвала зміну ґендерної ідентичності загрозою для традиційної сім’ї та природної відмінності між статями

СвітАндрій Дрозда, 11 червня 201913682
Ватикан виступив проти права людини на вибір ґендерної ідентичності
фото ZAXID.NET
Документ містить цитати з виступів Папи Франциска

Конгрегація католицької освіти Ватикану 10 червня опублікувала новий методичний посібник, в якому розкритикувала сучасну ліберальну концепцію ґендерної ідентичності.

Посібник має назву «Він створив їх чоловіком і жінкою». За повідомленням The New York Times, документ призначений для освітян, які працюють з дітьми, і стосується висвітлення сучасних ґендерних теорій з позицій церкви.

У тексті посібника йдеться про кризу сучасної освіти та загрозу для традиційної сім’ї та природних відмінностей між чоловіком і жінкою з боку сучасної концепції змінної ґендерної ідентичності. Автори документу наголошують, що ґендерну ідентичність визначає не сама людина, а лише бог.

Згідно з текстом посібника, сучасні ґендерні теорії заперечують природу на користь вибору на основі почуттів та бажань. Посібник не підписаний Папою Римським Франциском, але містить цитати з його виступів. Поява документу вже викликала обурення та критику з боку ЛҐБТ-спільноти.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук