Олександр Турчинов вважає ЛГБТ-спільноту передвісником Армагеддону

Секретар РНБО не вперше робить гомофобні заяви

Турчинов виступив проти гендеру та розкритикував ідеологію ЛГБТ

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов виступив проти посилення гендерної політики в українському законодавстві. На переконання посадовця, перетворення українців на «суспільство без статі» неминуче призведе до біблійного Армагеддону. Свою думку на цю тему він опублікував на власному сайті.

Зокрема, Турчинов розкритикував урядову уповноважену з питань гендерної політики Катерину Левченко, яка обіцяла звернутися до Служби безпеки України через «поширення в обласні та міські ради звернень із закликами захистити «інституцію сім’ї» в Україні.

«Дуже сподіваюся, що неадекватну агресивну позицію урядової уповноваженої не поділяють більшість членів Кабінету міністрів України. Щоб знайти прихильників і захисників сімейних цінностей, гендерним активістам не варто турбувати контррозвідку ... Навряд чи знайдеться така репресивна машина, що здатна зупинити всіх, хто збирається захищати свої сім’ї і дітей від бруду», – заявив Турчинов.

Він висловив сумнів, що офіцери СБУ почнуть переслідувати громадян, «яких урядова уповноважена та гендерний актив, що з гарним апетитом з’їдає мільйонні гранти, визначили як «злочинців».

Турчинов вважає, що Стамбульська конвенція, яку вимагають ухвалити чимало правозахисників в Україні, стала «маніфестом гендерної ідеології», яка, на його думку, під «прикриттям слів про права людини, толерантності, захисту жінок від насильства» нав'язує суспільству «ідеї неомарксизма».

Глава РНБО також додав, що виступає за введення в українське законодавства терміну «стать» замість «гендеру». «Як випливає із заяви урядової уповноваженої, а також з аналогічних виступів гендерних і ЛГБТ-активістів, – брехня, агресивність, неприйняття християнського світогляду, традиційних сімейних цінностей, безапеляційне нав'язування власних ідеологічних штампів і пропаганда аморальності – все це ріднить їх з «русскім міром», не завжди за формою, але завжди за змістом», – вважає Турчинов.

Водночас він зазначив, що не має права судити тих, хто відносить себе до ЛГБТ-спільноти, проте вважає, що збільшення кількості геїв, лесбіянок та трансгендерів неминуче призведе до біблійного кінця світу.

«Те, що ми називаємо моральним імперативом, по суті є Закон Божий. І ті, хто присвоюють собі право змінювати його на догоду своїм інстинктам і порокам, перетворюючи суспільство на сукупність осіб без статі, без моралі, наближають описаний в Біблії Армагеддон. Бо як тільки люди втратять свою сутність, Богом дану ідентичність, перестануть бути мужніми чоловіками і ніжними турботливими дружинами, втратять здатність любити, дарувати життя, ростити дітей, творити добро, людству прийде кінець», —

Як пише «Радіо Свобода», офіційної реакції Катерини Левченко на слова секретаря РНБО наразі немає. Минулого тижня вона обіцяла надіслати 10 грудня своє звернення до СБУ. За інформацією уповноваженої, документи однакового змісту поширюються невідомими по багатьом обласним та місцевим радам України. На її думку, це загрожує національній безпеці країни.

Перед цим депутати Івано-Франківської облради звернулися до української влади із закликом захистити «інституцію сім’ї» в Україні. Зокрема, вони просили вилучити словосполучення «сексуальна орієнтація» і «гендерна ідентичність» з Кодексу законів про працю України та з інших документів, не допустити ухвалення закону про цивільне партнерство та припинити спроби ратифікувати Конвенцію Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству (Стамбульської конвенції).

Як писав ZAXID.NET, у червні 2018 Олександр Турчинов разом із дружиною опинився в центрі скандалу. Ганна Турчинова в своєму блозі, а потім в інтерв’ю журналістам, негативно висловилася щодо ЛБГТ, гендерної ідеології та антидискримінаційних поправок до шкільних підручників. Зокрема, вона назвала гендерну ідеологію «мракобіссям», а нові підручники від міністерства освіти такими, що «можуть змінити сексуальну орієнтацію дитини».

Коли низка громадських активістів та правозахиників обурились цими заявами, Олександр Турчинов заступився за дружину та заявив, що вони не суперечать ані Закону Божому, ані Конституції України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук