Активісти звинуватили дружину Турчинова в гомофобії та антинауковості. Турчинов відреагував

Ганна Турчинова очолює факультет природничо-географічної освіти та екології НПУ ім. Драгоманова

Олександр Турчинов розкритикував правозахисників, котрі домагаються звільнення його дружини

Секретар Ради Національної безпеки і оборони (РНБО) України Олександр Турчинов висловив подив через заклик правозахисників звільнити його дружину Ганну Турчинову з посади декана факультету природничо-географічної освіти та екології Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова. Відповідний коментар Турчинов розмістив у своєму Facebook пізно увечері у середу, 20 червня.

Скандал довкола Ганни Турчинової виник після того, як вона в своєму блозі, а потім – і у інтерв’ю журналістам, висловилася щодо ЛБГТ, гендерної ідеології та антидискримінаційних поправок до шкільних підручників.

Резонансний блог Турчинової з’явився 7 червня на сайті «Цензор.нет». В ньому вона, зокрема, написала, що гендерна ідеологія – це не встановлення рівності між чоловіками та жінками, а «подолання гетеросексуальності та створення нового типу людини, яка наділена свободою обирати та втілювати в життя свою сексуальну ідентичність незалежно від біологічної статі». Вона також заявила про «потужне лобі» представників цієї ідеології, які «вирішили, що в них є абсолютне право вказувати усім іншім як треба жити, як виховувати дітей і , навіть, які слова можна використовувати , а які ні». Ганна Турчинова також назвала гендерну ідеологію «мракобіссям», а в інтерв’ю «Громадському ТБ» заявила, що «нові підручники можуть змінити сексуальну орієнтацію дитини».

Разом з тим, говорячи про ЛГБТ, вона додала, що «ЛГБТ не розмножуються, тому їм потрібна нова кров і плоть», а основна їхня мета – це домогтися права на усиновлення дітей. Вона також вказала, що в Україні жінок та людей з іншою сексуальною орієнтацією не дискримінують.

Після цього «Центр інформації про права людини» оприлюднив заяву за підписом низки правозахисних груп та організацій з вимогою до ректора і вченої ради НПУ ім. Драгоманова звільнити Турчинову з посади декана, оскільки, на їхню думку, її висловлювання мають антинауковий, дискримінаційний та гомофобний характер, а «ситуація, коли декан університету, який готує спеціалістів для роботи в освітніх закладах, дозволяє собі подібні висловлювання, є неприпустимою».

«Крім того, пані Турчинова продемонструвала некомпетентність, неприпустиму в контексті посади, яку вона обіймає. Відповіді пані декана на конкретні запитання журналіста є алогічними, маніпулятивними та зневажливими. Наприклад, на репліку журналіста про те, що “на представників ЛГБТ-спільноти нападають, не дозволяють їм мати такі ж самі права, як гетеросексуальним сім’ям”, вона відповідає: “Тому що гетеросексуальні сім’ї народжують дітей. А гомосексуальні сім’ї нікого не народжують, після них — пустота”», – йдеться в заяві правозахисників, котрі також вказали на факти насильства над жінками в Україні та переслідування людей з іншою сексуальною орієнтацією.

Олександр Турчинов, коментуючи висловлювання своєї дружини, заявив, що вони не суперечать ані Закону Божому, ані Конституції України.

«Мене дивує коли ті, хто називають себе правозахисниками безапеляційно виступають проти свободи слова, проти права на власну позицію та думку, яка відмінна від їхніх упереджень. Ставлення моєї дружини Ганни Турчинової до сімейних цінностей та захисту від моральної деформації шкільної програми – прояв її християнської, громадянської та професійної позиції. Ця позиція повністю відповідає Закону Божому та Конституції України», – написав він.

Раніше в антинауковості та дискримінації жінок звинуватили професора Львівського медичного університету. Дискримінаційнні твердження щодо жінок були виявлені в його науковій роботі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук