Вчені винайшли ефективний препарат для боротьби з вірусом Ебола

Науковці заявили, що відтепер вірус виліковний

СвітЮрій Братюк, 13 серпня3420
Ілюстративне фото

Два експериментальні методи лікування, попередньо, різко підвищують шанси на виживання хворих. Про це пише The Guardian.

Раніше була розроблена вакцина, яка захищала людей від зараження лихоманкою. Клінічні випробування ж методу лікування, який ефективний для заражених осіб, у Демократичній Республіці Конго відбуваються вже близько року через новий спалах хвороби.

«Відтепер ми більше не будемо говорити, що Ебола невиліковна», - сказав Жан-Жак Муембе, генеральний директор Національного інституту біомедичних досліджень в Конго, який контролював випробування на місцях.

Ліки вже рекомендують усім хворим. Вони вводяться внутрішньовенно і запобігають розповсюдженню вірусу в організмі. Компанія-розробник вже обіцяє виготовити необхідну кількість доз.

Лихоманка Ебола – вірусне захворювання, серед перших симптомів якого можуть бути раптове підвищення температури, сильна слабкість, м’язовий біль та біль у горлі.На наступних стадіях починається блювота, діарея та, в деяких випадках, внутрішня і зовнішня кровотеча. Хвороба перекидається на людей через тісний контакт з зараженими тваринами. Далі вона поширюється від людини до людини через прямий контакт із зараженою кров’ю, фізіологічними рідинами та органами – або й без прямого контакту, через заражене середовище.

Інкубаційний період може тривати від двох днів до трьох тижнів, і встановити діагноз непросто. Ця хвороба досі вражала людей майже виключно в Африці, хоча окремий штам був зареєстрований на Філіппінах. Смертність від вірусу складає від 40 до 50%. Загалом, згідно з даними центро контролю за захворюваннями США, за весь час, жертвами вірусу стали 11279 осіб.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук