Вчительку із Ставчан звинувачують у побоях школярів

Двоє шестикласників переконують, що педагог їх била головою до парти

Головні новини Львова 07.12Ірина Папірник, 7 грудня 2016, 18:12 1745 2

Головою до парти – такий непедагогічний метод начебто застосовує вчителька української мови в селі Ставчани Пустомитівського району на Львівщині. Із заявою до поліції на педагога звернулися батьки двох учнів. Втім, вини вчительки досі не довели. Допоки триває слідство 70-річна вчителька далі викладає у школі.

На вчительку української мови та літератури поскаржилися двоє учнів 6-го класу. Хлопці переконують, що педагог їх била головою до парти, часто й кулаками по голові.

Сама вчителька Наталія Цибух від коментарів спершу відмовлялася, але потім розповіла свою версію того, що трапилося.

«Учень не мав домашнього завдання, на уроці не працював. Я ходила по класу і перевіряла виконання завдання. Він підняв голову догори, і я його просто от так підняла за бари і пригнула голову. До парти він не дотулився», – переконує Наталя Цибух.

У дирекції школи не приховують, що це вже третя скарга на педагога. Перший раз за стусани старенька учителька рік тому попросила пробачення у всього класу. Коли ситуація повторилася, батьки вирішили не гаяти часу і написали заяву в поліцію.

«Вона тут працює 50 років, з її слів, і весь час б’є дітей, не кажу, що кожен день, але часто підіймає руку. Я це знаю, бо сам тут вчився» – розповів батько постраждалого учня Віталій Дунець.

Проте частина батьків вчительку захищає. Мама школяра, який навчається у класі із скривдженими хлопцями, запевняє: насправді це діти довели вчительку до непедагогічного вчинку. Адже група хлопців начебто тероризує весь клас.

«Вони можуть поставити підніжку, вдарити книжкою по голові… розумієте, там повний безлад там навести порядок просто так неможливо», – зазначила мама, яка захищає вчительку, Наталя Демчишин.

Заступник директора усе це називає звичайними шкільними витівками і претензій до хлопців немає. Тут не заперечують, що вчителька дозволила собі забагато, але вважають її хорошим педагогом.

«Думка про вчителя позитивна, вчитель високої кваліфікації і вчитель, який дійсно навчає», – розповіла заступник директора школи Надія Качмарик.

Звинувачувана у побиттях вчителька не припиняє навчання і під час слідства. Щоправда, покарання Наталя Цибух таки одержала.

«На цей випадок ми були змушені відреагувати. Ми розслідували цю справу і дали догану вчительці», – зазначила начальник відділу освіти Пустомитівського району Мирослава Лісна. А ще забрали години навчання у конфліктному класі. Втім, батьки вимагають більшого – звільнити педагога.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук