Ведучий Alfa Jazz Fest відмовився від фестивалю у Криму

КультураК.С., 25 серпня 20166330
Ведучий Alfa Jazz Fest відмовився від фестивалю у Криму
Олексій Коган

Постійний ведучий міжнародного музичного фестивалю Koktebell Jazz Festival  та Alfa Jazz Fest, що проходить у Львові, Олексій Коган повідомив, що отримував пропозиції про співпрацю від організаторів фестивалю Koktebel Jazz Party, який проводить МІА «Росія Сьогодні» Дмитра Кисельова у Коктебелі після російської анексії Криму.

Коган заявив, що він відповів відмовою та підкреслив, що мова йде про етичний бік питання, повідомлють Крим.Реалії.

«Ви що, думаєте, що мені не дзвонили і не пропонували провести кілька днів на тому фестивалі? Вгадайте з одного разу, що я відповів. Що стосується етики, навіть музичної, етика в організації фестивалю та Дмитро Кисельов - це речі несумісні», - розповів ведучий.

Нагадаємо, після анексії Криму фестиваль Koktebel Jazz Festival вимушено проводиться на материковій частині України. Цього року фестиваль розпочнеться 25 серпня у Чорноморську (Одеська область).

Після анексії Криму росіяни створили клон Koktebel Jazz Festival, який назвали Koktebel Jazz Party. Він проходить у ті самі дати, що і Koktebel Jazz Festival. Це уже спричинило до непорозумінь та плутанини для закордонних учасників. Тим не менше минулого року Дмитро Кисельов поскажився, що більшіть зарубіжних виконавців вирішили відмовитися від участі в кримському заході. Зокрема, Кисельов повідомив про відмову брати участь у його заході Артуро Сандовала, який виступав у Львові на Alfa Jazz Fest.

Нагадаємо також, що Олексій Коган є не лише ведучим, а й творчим куратором фестивалю Alfa Jazz Fest.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук