Великий виробник свинини з Данії вирішив побудувати завод на Івано-Франківщині

На майбутньому м'ясопереробному заводі обіцяють створити близько 700 робочих місць

Компанія із данськими інвестиціями побудує м'ясопереробний завод в Україні

Один з найбільших виробників свинини в країні – компанія з данськими інвестиціями «Гудвеллі Україна» – побудує м'ясопереробний завод на території Вікторівський сільської ради Івано-Франківської області. Відповідний меморандум 4 травня підписали представники компанії і місцевого керівництва різних рівнів, повідомила прес-служба Галицької райдержадміністрації області.

На виробництві планують створити додатково близько 700 робочих місць з офіційною зарплатою.

Дискусія про місце будівництва цього заводу тривала останні кілька років, за розміщення заводу на своїй території конкурували кілька районів Прикарпаття.

У Галицькому районі також розташовані свинокомплекси компанії, поля для вирощування сировини, а в селі Тустань будують біогазовий завод.

В райдержадміністрації зазначили, що завдяки майбутньому заводу «жителі чотирьох сільських рад отримають доступ до якісної води і зможуть, в перспективі, підключитися до системи централізованої каналізації».

Як пише «НВ Бізнес», «Гудвеллі Україна» (колишня «Даноша») ходить до складу Axzon A/S. – данської групи компаній, що займається розвитком свинокомплексів в Данії, Польщі, Україні та Росії. Група є одним з найбільших виробників свинини в Польщі і Україні. Крім свинарства, в Україні група займається рослинництвом, виробництвом комбікормів, біогазу та електроенергії.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук