Великобританія обмежить вільний в'їзд до країни з ЄС у березні 2019 року

СвітРоман Ганкевич, 27 липня 20173330
Великобританія обмежить вільний в'їзд до країни з ЄС у березні 2019 року
фото ВВС
Брендон Льюїс: Після Brexit вільне пересування працівників між Британією та ЄС закінчиться

Вільне пересування працівників між Великою Британією та Європейським Союзом закінчиться, коли Британія вийде з ЄС. Про це заявив британський міністр з питань імміграції Брендон Льюїс, повідомляє ВВС.

«Вільний рух робочої сили завершиться, коли ми вийдемо з Європейського Союзу навесні 2019 року», - сказав Льюїс.

Він також заявив, що нова імміграційна система буде створена до березня 2019 року, коли Британія має остаточно вийти з ЄС. Льюїс не став деталізувати, як уряд планує керувати міграцією після Brexit, кажучи, що це буде оголошено у так званій «Білій книзі» пізніше цього року.

Міністр імміграції заявив, що нові імміграційні заходи, що обмежують свободу в'їзду до Британії з країн Євросоюзу, будуть введені в березні 2019 року. Крім того, імміграційний законопроект пройде через парламент у 2018 році.

Міністр внутрішніх справ Ембер Радд зазначила, що Британія продовжить запрошувати іноземців, «які можуть принести користь нам економічно, соціально та культурно». «Але водночас наша нова система імміграції дозволить нам контролювати кількість людей, які приїжджають сюди, надаючи громадськості впевненість, що ми застосовуємо власні правила щодо того, кого ми хочемо бачити у Британії, та допоможе нам знизити міграцію до стійкого рівня», - сказала вона.

Як повідомлялося, 17 липня Велика Британія і Євросоюз розпочали перший раунд переговорів про Brexit. Робочі групи працювали у трьох напрямках: права громадян; вимоги ЄС, щоб Великобританія виплатила близько 60 мільярдів євро для покриття поточних бюджетних зобов'язань ЄС; інші торгові питання, наприклад, що станеться з британськими товарами в магазинах ЄС після Brexit.

Нагадаємо, Єврокомісія 29 травня опублікувала ключові вимоги до Великої Британії в процесі виходу зі складу Євросоюзу. Основну увагу Брюссель сконцентрував на фінансових питаннях і правах громадян. В ЄС підрахували, що фінансові зобов'язання Великобританії стосовно ЄС будуть стосуватися 74 європейських установ. Хоча Єврокомісія ще не назвала остаточної вартості «рахунки» за вихід Великобританії з ЄС, вже відомо, що Лондону доведеться продовжувати виплати і після виходу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук